Dalyan-apart

De Cronus Wiki
Ir para: navegação, pesquisa

Dalyan, ülkemizin turizm anlamında yükselen bölgeleri arasında yer almaktadır. Muğla’nın Ortaca İlçesine bağlı olan Dalyan, doğal güzellikleriyle ünlüdür. Gürkan Apart Hotel olarak sizlere Dalyan’ın en güzel yerinde tatil yapma imkanı sunmaktayız. Dalyan Apart otelleri arasında ön plana çıkan otelimizde mükemmel bir tatil sizleri bekliyor.

Dalyan Apart oteller arasında dikkat çekmeyi başaran otelimiz oldukça geniş bir bahçe üzerinde inşa edilmiştir. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz apart otelimizde rahatınız için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Kişi sayısına göre yatak sayısının arttırıldığı apartlarda evinizin rahatlığında konaklayabilirsiniz. Tesisimizde huzur ve sakinlik içinde dinlenebilir ya da düzenlediğimiz gezilere katılabilirsiniz. A grubu lisansa sahip olan seyahat acentemiz sayesinde güvenli bir şekilde gezilere katılabilirsiniz. Bu gezilerde tekne turu, safari gibi etkinlikler bulunmaktadır.

Günlük hayatın stresinden uzaklaşarak kendinize zaman ayırmanız için Dalyan Apart tesisimizi tercih edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle birlikte güvenli ve aynı zamanda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Uygun fiyatla tatil yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.